co znajdziesz u nas

na pokładzie

Rozgość się i czuj się jak u siebie!

Wnętrze

Myśląc o wnętrzu chcieliśmy je odwzorować w taki sposób, aby możliwie najbardziej poczuć domową atmosferę. Kierowaliśmy się minimalizmem, funkcjonalnością i ekologią. Efektem tego jest to, że w Vantku energię wyprodukujecie przez panele solarne, użyjecie ją do oświetlenia poprzez ciepłe światło o regulowanym natężeniu, a przygotujecie i zjecie posiłki na dębowych i sosnowych blatach siedząc na wygodnych fotelach z ekologiczną tkaniną. Zbędne odpady posegregujecie w specjalnie przygotowanych pojemnikach.

Vantek wygodnie pomieści dwójkę dorosłych z dwoma pociechami. Przestrzeń sypialna to łóżko o wymiarach 140×183 cm, które dodatkowo można poszerzyć o 50 cm. Drugie łóżko jest dostępne w razie potrzeby i układane jest na fotelach przednich dzięki dedykowanej dostawce tworząc przyjemną, potencjalnie oddzieloną przestrzeń. Jego wymiary to 85×180 cm. Tylne fotele wyposażone są oczywiście w mocowania ISOFIX i pomieszczą foteliki dziecięce każdej generacji. Na zewnątrz znajdziecie rozkładaną markizę oraz dodatkowe oświetlenie.

Nie dość, że wygodnie i komfortowo to będzie także sprawnie i ekonomicznie – nasz campervan napędza 3-litrowy silnik diesla o mocy 180 KM, posiada 6 biegów, zatem mocy nie zabraknie ani na autostradzie, ani w terenie. Aby jazda i manewrowanie były jeszcze łatwiejsze, zamontowaliśmy kamerę cofania oraz dodatkowe ledowe oświetlenia z przodu i z tyłu pojazdu. Auto posiada także elektryczne, bardzo komfortowe wspomaganie kierownicy. Jak widzicie, pojedziecie w nim w zasadzie jak osobówką.

Abyście czuli się komfortowo, rekomendujemy własne śpiwory lub pościel. Możemy je także dodatkowo dla Was zapewnić.

Podstawowe udogodnienia

Dla pełniejszych podróży dołożyliśmy

Kuchnia i jadalnia

Wisienka na torcie

Opcjonalnie możecie wziąć także ze sobą hulajnogę elektryczną, aby jak najszybciej przywieźć sobie ciepłe pieczywo na śniadanie 😊

Zapraszamy

zacznij z nami swoją podróż!

Napisz do nas

Szukaj nas tutaj