Poznajmy się

O nas

Cześć! Meldujemy się ze swojego domu na kółkach. Kasia – zmysł pomysłowy i estetyczny oraz Błażej – organizator, logistyk i wykonawca. Żyłkę podróżników zaczęliśmy wspólnie pielęgnować od czasu gdy się poznaliśmy – począwszy od wspólnych studiów w czterech krajach, poprzez podróże poza utartym szlakiem aż po dzisiejsze, już rodzinne wyprawy. Pomysł na campervana kiełkował podczas eksploracji cudownej Islandii, kiedy poznaliśmy i pomagaliśmy załodze, która zakopała się w grząskim wulkanicznym piachu. Rósł na sardyńskim przylądku Capo Caccia, kiedy nie mając noclegu, po ciemku zaparkowaliśmy naszą osobówkę na parkingu, a obudziwszy się podziwialiśmy cudowne otaczające nas widoki. Możecie domyśleć się, że wokół zauważyliśmy kilka kamperów… Realizację przypieczętował fakt, że potrzebowaliśmy więcej przestrzeni, gdyż dołączył do nas najmniejsze podróżnik, którego na pewno znajdziecie w naszej nazwie i logo! 

Dziś chcemy dzielić się z Wami wolnością, elastycznością, wygodą, propagować zbliżające do siebie podróżowanie oraz zaszczepiać gen vanlife’u w coraz szerszych kręgach. Zapraszamy w nasze skromne progi 😊.

Na naszych stronach będziemy także przedstawiać pomysły, rozwiązania, wyposażenie potrzebne do podróży mobilnym domem – zachęcamy do czytania i dzielenia się własnymi spostrzeżeniami.

pragniemy, abyście w vantku czuli się jak u siebie chwytając każdą chwilę podróży...

Osobiście najbardziej urzekają nas miejsca możliwie najbardziej dziewicze, gdzie najlepiej widać piękno i potęgę przyrody. Tego Wam i sobie życzymy w kolejnych wojażach, do zobaczenia!

vantek team

Napisz do nas

Szukaj nas tutaj